Susisiekimas

Apie 3 milijonai gyventojų ir 12 milijonų turistų per metus rodo, kad Kanarų salos yra gana aktyvus taškas turizmo bei komercinėje veiklose.

Kanarų salynas turi pranašumą dėl savo puikaus susisiekimo oru bei jūra:

  • 8 oro uostai, 6 iš kurių yra tarptautiniai. Į Kanarų salas atvyksta daugiau nei 35 mln. keleivių per metus. Net 43 skrydžiai per savaitę yra skirti įvairiems Afrikos miestams, įskaitant pagrindinius oro uostus kaip Marokas, Senegalas, Mauritanija, Žaliojo Kyšulio salynas, Gambija.
  • 26 komerciniai uostai ir 20 prieplaukų. Šituo būdu Kanarų salas aplanko daugiau nei 6 mln. keleivių. Didžiausias uostas Vakarų Afrikoje yra Kanarų salose, Gran Kanarijoje (Puerto de La Luz y de Las Palmas).

Čia randasi daugybė komercinių, žvejybos uostų ir prieplaukų. Kai kurie iš jų yra patys aktyviausi keleivių ir krovinių pervežimo uostai visoje Ispanijoje. Kanarų salos yra tarp Europos, Amerikos, Afrikos ir, pastaruosius dešimtmečius, Azijos kryžkelėje. Be to, Kanarų salų uostai yra strateginė Atlanto vandenyno stotis prekių tiekimui,  bunkeriavimui, laivų bei naftos platformų remontui. 2011 metais čia buvo perplukdyta virš 38,322,368 tonų krovinių, tai pat šie uostai yra vienas iš pirmų trijų geriausių naftos logistikos ir platinimo punktų.

Kasdieniniai skrydžiai į pagrindinius Europos ir Afrikos miestus, susisiekimas laivais su visais pagrindiniais tarptautiniais uostais bei naujausios komunikacijų technologijos garantuoja pasaulinį ryšį su Kanarų salom.